Hotel Anna Casparii / Pizzeria Pompeï zaalvoetbalcompetitie seizoen 2018-19

  Teams
1 Bouwvisie Friesland
2 Broodje nuchter
3 Friesland Direkt
4 Ploeg/Kantine 
5 BuurtBazen
6 Manutec
7 Nesta Shipping  / Café Rekneck
8 Oosterhof / Holman
9 Philipse-IT
10 PoPaLo
11 RCM Administraties
12 Van der Meulen
13 Veltman Maritiem
14 ZWF/Poelstra

 

 

Week 36  Aanvang   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï                       Zaalvoetbal Competitie
07/09/2018 19:00 Bouwvisie Friesland PoPaLo  7-3  
07/09/2018 19.40 Ploeg/Kantine RCM Administraties N. Gesp.  15-02-2019
07/09/2018 20:20 Friesland Direkt BuurtBazen  10-1  
07/09/2018 21.00 Broodje nuchter Nesta Shipp./ Café Rekneck  13-1  
Week 37   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
14/09/2018 19:00 Ploeg/Kantine RCM Administraties 3-2 Beker
14/09/2018 19.40 Van der Meulen ZWF/Poelstra 4-1  
14/09/2018 20:20 BuurtBazen Philipse-IT 5-4  
14/09/2018 21.00 Manutec Veltman Maritiem 3-10  
Week 38   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
21/09/2018 19:00 RCM Administraties Bouwvisie Friesland 2-4  
21/09/2018 19.40 Oosterhof/Holman Broodje nuchter 3-5  
21/09/2018 20:20 PoPaLo Friesland Direkt 4-11  
21/09/2018 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Van der Meulen 3-3  
Week 39   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
28/09/2018 19:00 Bouwvisie Friesland Oosterhof/Holman 2-1 Beker
28/09/2018 19.40 Veltman Maritiem Ploeg/Kantine N. Gesp.  
28/09/2018 20:20 ZWF/Poelstra BuurtBazen 5-2  
28/09/2018 21.00 Philipse-IT Manutec 0-5  
Week 40   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
05/10/2018 19:00 Bouwvisie Friesland Veltman Maritiem 6-6  
05/10/2018 19.40 Broodje nuchter PoPaLo 6-1  
05/10/2018 20:20 Friesland Direkt RCM Administraties 3-3  
05/10/2018 21.00 Oosterhof/Holman Manutec 1-1  
Week 41   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
12/10/2018 19:00 Friesland Direkt PoPaLo 12-3 Beker
12/10/2018 19.40 Ploeg/Kantine Philipse-IT 6-1  
12/10/2018 20:20 Manutec ZWF/Poelstra 1-2  
12/10/2018 21.00 BuurtBazen Bouwvisie Friesland 5-11  
Week 42   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
19/10/2018 19:00 Veltman Maritiem Friesland Direkt 2-5  
19/10/2018 19.40 ZWF/Poelstra Ploeg/Kantine 4-5  
19/10/2018 20:20 Van der Meulen Manutec 4-3  
19/10/2018 21.00 Broodje nuchter Philipse-IT 9-1 Beker
Week 43   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
26/10/2018 19:00 Philipse-IT Bouwvisie Friesland 2-9  
26/10/2018 19.40 PoPaLo Oosterhof/Holman 3-5  
26/10/2018 20:20 RCM Administraties Broodje nuchter 4-7  
26/10/2018 21.00 Van der Meulen BuurtBazen 3-1  
Week 44   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
02/11/2018 19:00 Friesland Direkt Philipse-IT 4-6  
02/11/2018 19.40 Oosterhof/Holman RCM Administraties 1-4  
02/11/2018 20:20 Bouwvisie Friesland ZWF/Poelstra 9-3  
02/11/2018 21.00 Broodje nuchter Veltman Maritiem 4-4  
Week 45   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
09/11/2018 19:00 Ploeg/Kantine Van der Meulen 6-2  
09/11/2018 19.40 Veltman Maritiem ZWF/Poelstra 5-0 Regl. Beker
09/11/2018 20:20 Manutec BuurtBazen 2-5  
09/11/2018 21.00 PoPaLo Nesta Shipp./ Café Rekneck 5-1  
Week 46   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
16/11/2018 19:00 PoPaLo Veltman Maritiem 7-1  
16/11/2018 19.40 ZWF/Poelstra Friesland Direkt 2-6  
16/11/2018 20:20 BuurtBazen Ploeg/Kantine 1-8  
16/11/2018 21.00 Philipse-IT Broodje nuchter Uitgest.  
Week 47   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
23/11/2018 19:00 RCM Administraties PoPaLo 6-2  
23/11/2018 19.40 Veltman Maritiem Oosterhof/Holman 4-2  
23/11/2018 20:20 BuurtBazen Van der Meulen 3-6  Beker
23/11/2018 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Manutec 2-3  
Week 48   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
30/11/2018 19:00 Friesland Direkt Van der Meulen 0-1  
30/11/2018 19.40 Broodje nuchter ZWF/Poelstra 17-0  
30/11/2018 20:20 Ploeg/Kantine Manutec 8-0  
30/11/2018 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Buurtbazen 5-2  
Week 49   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
07/12/2018 19:00 Friesland Direkt Veltman Maritiem (wns) 2-2 Beker
07/12/2018 19.40 Van der Meulen Bouwvisie Friesland 4-3  
07/12/2018 20:20 Oosterhof/Holman Philipse-IT 4-4  
07/12/2018 21.00 RCM Administraties Nesta Shipp./ Café Rekneck 4-6  
Week 50   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
14/12/2018 19:00 Philipse-IT PoPaLo 3-2  
14/12/2018 19.40 Veltman Maritiem RCM Administraties 4-3  
14/12/2018 20:20 Manutec Bouwvisie Friesland 2-9  
14/12/2018 21.00 Oosterhof/Holman Friesland Direkt 2-2  
Week 51   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
21/12/2018   Wedstrijden verplaatst naar week 10  
        i.v.m. kerstborrel  
Week 52   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
28/12/2018 19:00 Bouwvisie Friesland Ploeg/Kantine 1-1  
28/12/2018 19.40 Oosterhof/Holman Van der Meulen 2-0  
28/12/2018 20:20 Broodje nuchter BuurtBazen 8-3  
28/12/2018 21.00 Friesland Direkt Manutec 2-1  
Week 1   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
04/01/2019 19:00 Ploeg /Kantine Van der Meulen 5-4 Beker
04/01/2019 19.40 RCM Administraties Philipse-IT 6-2  
04/01/2019 20:20 PoPaLo ZWF/Poelstra 5-0 Regl.  
04/01/2019 21.00 Veltman Maritiem Nesta Shipp./ Café Rekneck 9-6  
Week 2   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
11/01/2019 19:00 Ploeg/Kantine Friesland Direkt 3-2  
11/01/2019 19.40 ZWF/Poelstra RCM Administraties 4-3  
11/01/2019 20:20 BuurtBazen Oosterhof/Holman 3-3  
11/01/2019 21.00 Nesta Shipp./ Rekneck Manutec 3-4 Beker
Week 3   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
18/01/2019 19:00 Van der Meulen PoPaLo 12-2  
18/01/2019 19.40 Buurtbazen Veltman Maritiem 1-11  
18/01/2019 20:20 Manutec Broodje nuchter 3-9  
18/01/2019 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Bouwvisie Friesland 4-6  
Week 4   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
25/01/2019 19:00 Friesland Direkt Bouwvisie Friesland 5-5  
25/01/2019 19.40 PoPaLo Buurtbazen 4-1  
25/01/2019 20:20 Broodje nuchter Ploeg/Kantine 2-5  
25/01/2019 21.00 Oosterhof/Holman Nesta Shipp./ Café Rekneck 5-5  
Week 5   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
01/02/2019 19:00 RCM Administraties Van der Meulen 3-2  
01/02/2019 19.40 Broodje nuchter Bouwvisie Friesland 3-5 Beker
01/02/2019 20:20 Veltman Maritiem ZWF/Poelstra 3-0  
01/02/2019 21.00 Philipse-IT Nesta Shipp./ Café Rekneck 3-5  
Week 6   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
08/02/2019 19:00 Van der Meulen Veltman Maritiem 2-4  
08/02/2019 19.40 Buurtbazen RCM Administraties 5-12  
08/02/2019 20:20 ZWF/Poelstra ** Philipse-IT 0-5 Regl. N.Gesp.
08/02/2019 21.00 Ploeg/Kantine Oosterhof/Holman 9-3  
Week 7   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
15/02/2019 19:00 Ploeg/Kantine RCM Administraties 4-4 inhaal 07-09
15/02/2019 19.40 Broodje nuchter * Bouwvisie Friesland Uitgest. naar 08-03
15/02/2019 20:20 Manutec PoPaLo 4-5  
15/02/2019 21.00 Friesland Direkt Nesta Shipp./ Café Rekneck 5-4  
Week 8   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
22/02/2019 19:00 PoPaLo Ploeg/Kantine 4-14  
22/02/2019 19.40 Oosterhof/Holman Bouwvisie Friesland 4-7  
22/02/2019 20:20 Broodje nuchter * Friesland Direkt 6-3  
22/02/2019 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck ZWF/Poelstra ** 1-2  
Week 9   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
01/03/2019 19:00 Philipse-IT * Veltman Maritiem. 1-13  
01/03/2019 19.40 Broodje nuchter * Van der Meulen 6-5  
01/03/2019 20:20 Ploeg/Kantine Bouwvisie Friesland 8-2  
01/03/2019 21.00 RCM Administraties Manutec Uitgest. 22 maart

 

Week 10   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï                
08/03/2019 20.15 Manutec Veltman Maritiem 0-5 Regl.  
08/03/2019   Van der Meulen *  Philipse-IT * N. Gesp.  
08/03/2019   Broodje nuchter * Bouwvisie Friesland Uitgest. 22-03-2019
08/03/2019 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Ploeg / Kantine 6-8  
Week 11 ##### ################# ################ ########### #########
15/03/2019 **** Geen wedstrijden V&K Stenenman Turnen  
Week 12   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
22/03/2019 19:00 Bouwvisie Friesland Broodje nuchter *   inhaal 08-03
22/03/2019 19.40 Veltman Maritiem  Ploeg/Kantine   inhaal 28-09
22/03/2019 20:20 ZWF/Poelstra ** Oosterhof/Holman   inhaal 08-03
22/03/2019 21.00 Van der Meulen *  Philipse-IT *   Inhaal 08-03
Week 13   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
29/03/2019 19:00 Na competitie      
29/03/2019 19.40        
29/03/2019 20:20        
29/03/2019 21.00        
Week 14   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
05/04/2019 19:00 Na competitie      
05/04/2019 19.40        
05/04/2019 20:20        
05/04/2019 21.00        
Week 15   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
12/04/2019 19:00 Na competitie      
12/04/2019 19.40        
12/04/2019 20:20        
12/04/2019 21.00        
Week 16   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
19/04/2019 19:00 Na competitie      
19/04/2019 19.40        
19/04/2019 20:20        
19/04/2019 21.00        
Week 17   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
26-04-2019 19.00 Na competitie      
26-04-2019 19.40        
26-04-2019 20.20        
26-04-2019 21.00        
Week 18   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
03-05-2019 19.00 Na competitie      
03-05-2019 19.40        
03-05-2019 20.20        
03-05-2019 21.00        
Week 19   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
           
           
           
           

Na de eerste speelhelft, “halve competitie” wordt de op dat moment geldende  halve eindstand in drieen gedeeld. Waarna er dan verder wordt gespeeld op drie niveaus om tot de finale wedstrijden te komen die dan worden afgewerkt op de finale avond.

Archief onderlinge competitie