Hotel Anna Casparii / Pizzeria Pompeï zaalvoetbalcompetitie seizoen 2018-19

  Teams
1 Bouwvisie Friesland
2 Broodje nuchter
3 Friesland Direkt
4 Ploeg/Kantine 
5 BuurtBazen
6 Manutec
7 Nesta Shipping  / Café Rekneck
8 Oosterhof / Holman
9 Philipse-IT
10 PoPaLo
11 RCM Administraties
12 Van der Meulen
13 Veltman Maritiem
14 ZWF/Poelstra

 

 

Week 35 Aanvangstijd AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
07/09/2018 19:00 Bouwvisie Friesland PoPaLo  7-3  
07/09/2018 19.40 Ploeg/Kantine RCM Administraties    N.Gesp.
07/09/2018 20:20 Friesland Direkt BuurtBazen  10-1  
07/09/2018 21.00 Broodje nuchter Nesta Shipp./ Café Rekneck  13-1  
Week 36   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
14/09/2018 19:00 Ploeg/Kantine RCM Administraties 3-2  Kant.Beker
14/09/2018 19.40 Van der Meulen ZWF/Poelstra 4-1  
14/09/2018 20:20 BuurtBazen Philipse-IT 5-4  
14/09/2018 21.00 Manutec Veltman Maritiem 3-10  
Week 37   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
21/09/2018 19:00 RCM Administraties Bouwvisie Friesland 2-4  
21/09/2018 19.40 Oosterhof/Holman Broodje nuchter 3-5  
21/09/2018 20:20 PoPaLo Friesland Direkt 4-11  
21/09/2018 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Van der Meulen 3-3  
Week 38   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
28/09/2018 19:00 Bouwvisie Friesland Oosterhof/Holman 2-1  
28/09/2018 19.40 Veltman Maritiem Ploeg/Kantine N. Gesp.  
28/09/2018 20:20 ZWF/Poelstra BuurtBazen 5-2  
28/09/2018 21.00 Philipse-IT Manutec 0-5  
Week 39   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
05/10/2018 19:00 Bouwvisie Friesland Veltman Maritiem 6-6  
05/10/2018 19.40 Broodje nuchter PoPaLo 6-1  
05/10/2018 20:20 Friesland Direkt RCM Administraties 3-3  
05/10/2018 21.00 Oosterhof/Holman Manutec 1-1  
Week 40   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
12/10/2018 19:00 Friesland Direkt PoPaLo 12-3  
12/10/2018 19.40 Ploeg/Kantine Philipse-IT 6-1  
12/10/2018 20:20 Manutec ZWF/Poelstra 1-2  
12/10/2018 21.00 BuurtBazen Bouwvisie Friesland 5-11  
Week 41   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
19/10/2018 19:00 Veltman Maritiem Friesland Direkt 2-5  
19/10/2018 19.40 ZWF/Poelstra Ploeg/Kantine 4-5  
19/10/2018 20:20 Van der Meulen Manutec 4-3  
19/10/2018 21.00 Broodje nuchter Philipse-IT 9-1  
Week 42   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
26/10/2018 19:00 Philipse-IT Bouwvisie Friesland 2-9  
26/10/2018 19.40 PoPaLo Oosterhof/Holman 3-5  
26/10/2018 20:20 RCM Administraties Broodje nuchter 4-7  
26/10/2018 21.00 Van der Meulen BuurtBazen 3-1  
Week 43   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
02/11/2018 19:00 Friesland Direkt Philipse-IT 4-6  
02/11/2018 19.40 Oosterhof/Holman RCM Administraties 1-4  
02/11/2018 20:20 Bouwvisie Friesland ZWF/Poelstra 9-3  
02/11/2018 21.00 Broodje nuchter Veltman Maritiem 4-4  
Week 44   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
09/11/2018 19:00 Ploeg/Kantine Van der Meulen 6-2  
09/11/2018 19.40 Veltman Maritiem ZWF/Poelstra 5-0 Regl.  
09/11/2018 20:20 Manutec BuurtBazen 2-5  
09/11/2018 21.00 PoPaLo Nesta Shipp./ Café Rekneck 5-1  
Week 45   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
16/11/2018 19:00 PoPaLo Veltman Maritiem 7-1  
16/11/2018 19.40 ZWF/Poelstra Friesland Direkt 2-6  
16/11/2018 20:20 BuurtBazen Ploeg/Kantine 1-8  
16/11/2018 21.00 Philipse-IT Broodje nuchter Uitgest.  
Week 46   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
23/11/2018 19:00 RCM Administraties PoPaLo    
23/11/2018 19.40 Veltman Maritiem Oosterhof/Holman    
23/11/2018 20:20 BuurtBazen Van der Meulen 1e Ronde   
23/11/2018 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Manutec    
Week 47   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
30/11/2018 19:00 Friesland Direkt Van der Meulen    
30/11/2018 19.40 Broodje nuchter ZWF/Poelstra    
30/11/2018 20:20 Ploeg/Kantine Manutec    
30/11/2018 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Buurtbazen Wijz.  
Week 48   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
07/12/2018 19:00 Beker   2e Ronde  
07/12/2018 19.40 Van der Meulen Bouwvisie Friesland    
07/12/2018 20:20 Oosterhof/Holman Philipse-IT    
07/12/2018 21.00 RCM Administraties Nesta Shipp./ Café Rekneck    
Week 49   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
14/12/2018 19:00 Philipse-IT PoPaLo    
14/12/2018 19.40 Veltman Maritiem RCM Administraties    
14/12/2018 20:20 Manutec Bouwvisie Friesland    
14/12/2018 21.00 Oosterhof/Holman Friesland Direkt    
Week 50   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
21/12/2018 19:00 Beker   2e Ronde  
21/12/2018 19.40 Van der Meulen Broodje nuchter    
21/12/2018 20:20 ZWF/Poelstra Oosterhof/Holman    
21/12/2018 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Ploeg/Kantine    
Week 51   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
28/12/2018 19:00 Bouwvisie Friesland Ploeg/Kantine    
28/12/2018 19.40 Oosterhof/Holman Van der Meulen    
28/12/2018 20:20 Broodje nuchter BuurtBazen    
28/12/2018 21.00 Friesland Direkt Manutec    
Week 1   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
04/01/2019 19:00 Beker   2e Ronde  
04/01/2019 19.40 RCM Administraties Philipse-IT    
04/01/2019 20:20 PoPaLo ZWF/Poelstra    
04/01/2019 21.00 Veltman Maritiem Nesta Shipp./ Café Rekneck    
Week 2   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
11/01/2019 19:00 Ploeg/Kantine Friesland Direkt    
11/01/2019 19.40 ZWF/Poelstra RCM Administraties    
11/01/2019 20:20 BuurtBazen Oosterhof/Holman    
11/01/2019 21.00 Nesta Shipp./ Rekneck Manutec 1e Ronde  
Week 3   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
18/01/2019 19:00 Van der Meulen PoPaLo    
18/01/2019 19.40 Philipse-IT Veltman Maritiem    
18/01/2019 20:20 Manutec Broodje nuchter    
18/01/2019 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck Bouwvisie Friesland    
Week 4   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
25/01/2019 19:00 Friesland Direkt Bouwvisie Friesland    
25/01/2019 19.40 Broodje nuchter Ploeg/Kantine    
25/01/2019 20:20 PoPaLo BuurtBazen    
25/01/2019 21.00 Oosterhof/Holman Nesta Shipp./ Café Rekneck Wijz.  
Week 5   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
01/02/2019 19:00 RCM Administraties Van der Meulen    
01/02/2019 19.40 Beker   3e Ronde  
01/02/2019 20:20 Veltman Maritiem ZWF/Poelstra    
01/02/2019 21.00 Philipse-IT Nesta Shipp./ Café Rekneck    
Week 6   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
08/02/2019 19:00 Van der Meulen Veltman Maritiem    
08/02/2019 19.40 ZWF/Poelstra Philipse-IT    
08/02/2019 20:20 BuurtBazen RCM Administraties    
08/02/2019 21.00 Ploeg/Kantine Oosterhof/Holman    
Week 7   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
15/02/2019 19:00 Ploeg/Kantine RCM Administraties    
15/02/2019 19.40 Bouwvisie Friesland Broodje nuchter    
15/02/2019 20:20 Manutec PoPaLo    
15/02/2019 21.00 Friesland Direkt Nesta Shipp./ Café Rekneck    
Week 8   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
22/02/2019 19:00 PoPaLo Ploeg/Kantine    
22/02/2019 19.40 Oosterhof/Holman Bouwvisie Friesland    
22/02/2019 20:20 Broodje nuchter Friesland Direkt    
22/02/2019 21.00 Nesta Shipp./ Café Rekneck ZWF/Poelstra    
Week 9   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
01/03/2019 19:00 Beker    3e Ronde  
01/03/2019 19.40 Philipse-IT Van der Meulen    
01/03/2019 20:20 Veltman Maritiem BuurtBazen    
01/03/2019 21.00 RCM Administraties Manutec    
           
             

 

Na de eerste speelhelft, “halve competitie” wordt de op dat moment geldende  halve eindstand in drieen gedeeld. Waarna er dan verder wordt gespeeld op drie niveaus om tot de finale wedstrijden te komen die dan worden afgewerkt op de finale avond.

 

     Vervolg comp      
Week 10 aanvangstijd AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
08/03/2019 19:00 Eventueel Inhaal    
08/03/2019 19.40        
08/03/2019 20:20        
08/03/2019 21.00        
Week 11          
15/03/2019 **** Geen wedstrijden V&K Stenenman Turnen  
Week 12   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
22/03/2019 19:00 Na competitie      
22/03/2019 19.40        
22/03/2019 20:20        
22/03/2019 21.00        
Week 13   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
29/03/2019 19:00 Na competitie      
29/03/2019 19.40        
29/03/2019 20:20        
29/03/2019 21.00        
Week 14   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
05/04/2019 19:00 Na competitie      
05/04/2019 19.40        
05/04/2019 20:20        
05/04/2019 21.00        
Week 15   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
12/04/2019 19:00 Na competitie      
12/04/2019 19.40        
12/04/2019 20:20        
12/04/2019 21.00        
Week 16   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
19/04/2019 19:00 Na competitie      
19/04/2019 19.40        
19/04/2019 20:20        
19/04/2019 21.00        
Week 17   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
           
           
           
           
Week 18   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
           
           
           
           
Week 19   AnnaCasparii Pizzeria Pompeï Zaalvoetbal Competitie
           
           
           
           

 

Archief onderlinge competitie