Programma / Uitslagen NestaShipping Comp. 2013-14
A-Poule | B- Poule | C-Poule |
Topline Yacht Design | Nr 1 Hypotheek | De Zwaan |
Kantine Waddenhal | Futsal Harlingen | Bakkerij Overzet |
Friesland Direkt | Oosterhof/Holman | SVO Attema |
Scan W.B.Kl./ Rijsch.Damstra | Team Gulf | ZWF/Poelstra |
Autoverhuur v.d. Pol | Elzinga / v.d. Kooi | SMS Chill Time |
De Kombuis | PoPaLo | Grand Cafe de Weinstube |
De Bock Computers | Nesta Shipping | Cafe `t Skutsje |
. | . | Fysiotherapie Rozengracht |
=============================================================================
Vrijdag 6 september beker 1ste ronde
18.45 | |||
19.30 | De Bock Computers | Elsinga/vdKooi Schilderwerken | 2 – 4 |
20.10 | Futsal Harlingen | Friesland Direkt | 0 – 2 |
20.50 | Kantine Waddenhal | Cafe ‘t Skûtsje | 14 – 0 |
21.30 | Team Gulf | = vrij geloot (afzeggen tegenst.) | |
22.10 | De Kombuis | = vrij geloot (afzeggen tegenst.) |
Vrijdag 13 september beker 1ste ronde
18.45 | Nesta Shipping | SVO Attema | 8-5 |
19.30 | Bakkerij Overzet | De Weinstube | 0-4 |
20.10 | v/d Pol Taxi & Autoverhuur | Fysiotherapie Rozengracht | 3-2 |
20.50 | ZWF / Poelstra | Scan Wandbekl/Damstra Rijschool | 4-3 |
21.30 | Oosterhof Holman | Topline Yacht Design | 2-12 |
22.10 | Chill Time (wns) | PoPaLo | 2-2 |
Vrijdag 20 september
18.45 | Fysiotherapie Rozengracht | Bakkerij Overzet | 5-3 |
19.30 | Chill Time | De Weinstube | 2-4 |
20.10 | De Bock Computers | Kantine Waddenhal | 2-9 |
20.50 | Topline Yacht Design | De Kombuis | 5-0 regl. |
21.30 | v/d Pol Taxi & Autoverhuur | Friesland Direkt | 1-4 |
22.10. | . | . | . |
Vrijdag 27 september
18.45 | SVO Attema | Cafe ‘t Skûtsje | 5-1 |
19.30 | Oosterhof Holman | Nesta Shipping | 2-6 |
20.10 | Team Gulf | Futsal Harlingen | 4-3 |
20.50 | Fysiotherapie Rozengracht | Chill Time | 3-3 |
21.30 | Bakkerij Overzet | De Weinstube | 1-9 |
22.10 | Nr.1 Hypotheek | Elsinga/vdKooi Schilderwerken | 6-4 |
Vrijdag 4 oktober
18.45 | PoPaLo | Team Gulf | 4-4 |
19.30 | Elsinga/vdKooi Schilderwerken | Nesta Shipping | 6-1 |
20.10 | Kantine Waddenhal | Scan Wandbekl/Damstra Rijsch. | 8-3 |
20.50 | De Zwaan | Fysiotherapie Rozengracht | 2-11 |
21.30 | Nr.1 Hypotheek | Oosterhof Holman | 7-6 |
22.10 | Topline Yacht Design | De Kombuis | 6-1 |
Vrijdag 11 oktober
18.45 | Topline Yacht Design | v/d Pol Taxi & Autoverhuur | 11-3 |
19.30 | Elsinga/vdKooi Schilderwerken | Futsal Harlingen | 6-2 |
20.10 | De Kombuis | Friesland Direkt | 2-4 |
20.50 | SVO Attema | ZWF / Poelstra | 3-5 |
21.30 | De Weinstube | De Zwaan | 2-6 |
22.10 | Nr.1 Hypotheek | Team Gulf | 6-2 |
Vrijdag 18 oktober
18.45 | Oosterhof Holman | PoPaLo | 5-4 |
19.30 | De Bock Computers | Topline Yacht Design | 1-9 |
20.10 | Scan Wandbekl/Damstra Rijsch. | Friesland Direkt | 4-6 |
20.50 | Kantine Waddenhal | De Kombuis | 10-1 |
21.30 | De Zwaan | SVO Attema | 5-5 |
22.10 | Fysiotherapie Rozengracht | Cafe ‘t Skûtsje | n.g. |
Vrijdag 25 oktober Kantine Waddenhalbeker 2de ronde
18.50 | Elsinga/vdKooi Schilderwerken | De Weinstube | 0-5 |
19.30 | Nesta Shipping | Topline Yacht Design | 1-12 |
20.10 | ZWF / Poelstra | Team Gulf | 5-2 |
20.50 | De Kombuis | v/d Pol Taxi & Autoverhuur | 0-7 |
21.30 | Friesland Direkt | Kantine Waddenhal | 0-3 |
22.10 | De Zwaan | Cafe `t Skutsje | 5-0 regl. |
Vrijdag 1 november
18.45 | Bakkerij Overzet | ZWF / Poelstra | 7-4 |
19.30 | Chill Time | De Zwaan | 3-2 |
20.10 | Elsinga/vdKooi Schilderwerken | PoPaLo | 6-3 |
20.50 | Oosterhof Holman | Futsal Harlingen | 5-2 |
21.30 | Nesta Shipping | Team Gulf | 7-3 |
22.10 | Cafe `t Skutsje | Fysiotherapie Rozengracht | 2-5 |
Vrijdag 8 november
18.45 | Bakkerij Overzet | Cafe ‘t Skûtsje | 6-4 |
19.30 | Chill Time | ZWF / Poelstra | 4-0 |
20.10 | De Bock Computers | Friesland Direkt | 1-5 |
20.50 | Fysiotherapie Rozengracht | SVO Attema | 7-3 |
21.30 | Scan Wandbekl/Damstra Rijsch. | Topline Yacht Design | 2-3 |
22.10 | . | . | . |
Vrijdag 15 november / Geen wedstrijden, de hal is dan dicht vanwege werkzaamheden. Er wordt dan een nieuw tussen-scherm geplaatst.
. | Elsinga/vdKooi Schilderwerken | Oosterhof Holman | B |
. | Futsal Harlingen | PoPaLo | B |
. | De Zwaan | Chill Time | C |
. | Kantine Waddenhal | v/d Pol Taxi & Autoverhuur | A |
. | ZWF / Poelstra | Cafe ‘t Skûtsje | C |
. | Nr.1 Hypotheek | Nesta Shipping | B |
Vrijdag 22 november
18.45 | De Weinstube | SVO Attema | 10-3 |
19.30 | De Zwaan | Bakkerij Overzet | 5-4 |
20.10 | De Bock Computers | Scan Wandbekl/Damstra Rijsch. | 3-6 |
20.50 | Topline Yacht Design | Friesland Direkt | 6-1 |
21.30 | De Kombuis | v/d Pol Taxi & Autoverhuur | 5-5 |
22.10 | . | . | . |
Vrijdag 29 november
18.45 | Oosterhof Holman | Team Gulf | 6-1 |
19.30 | Bakkerij Overzet | Chill Time | 6-5 |
20.10 | ZWF / Poelstra | De Zwaan | 6-2 |
20.50 | Nesta Shipping | PoPaLo | 5-6 |
21.30 | Fysiotherapie Rozengracht | De Weinstube | 2-1 |
22.10 | Nr.1 Hypotheek | Futsal Harlingen | 8-3 |
Vrijdag 6 december
18.45 | SVO Attema | Bakkerij Overzet | 5-8 |
19.30 | De Weinstube | ZWF / Poelstra | 10-2 |
20.10 | Kantine Waddenhal | Friesland Direkt | 11-3 |
20.50 | Scan Wandbekl/Damstra Rijsch. | v/d Pol Taxi & Autoverhuur | 6-2 |
21.30 | De Bock Computers | De Kombuis | 4-3 |
22.10 | . | . | . |
Vrijdag 13 december
18.45 | Elsinga/vdKooi Schilderwerken | Team Gulf | 5-1 |
19.30 | Nesta Shipping | Futsal Harlingen | 8-3 |
20.10 | De Weinstube | Cafe ‘t Skûtsje | 4-0 |
20.50 | Fysiotherapie Rozengracht | ZWF / Poelstra | 5-0 regl. |
21.30 | Nr.1 Hypotheek | PoPaLo | 7-2 |
Vrijdag 20 december
18.45 | SVO Attema | Chill Time | 2-8 |
19.30 | v/d Pol Taxi & Autoverhuur | De Bock Computers | 9-0 |
20.10 | Kantine Waddenhal | Topline Yacht Design | 4-3 |
20.50 | Scan Wandbekl/Damstra Rijsch. | De Kombuis | 4-5 |