Alle uitslagen en verslagen van de gespeelde wedstrijden vanaf het begin, voor zo ver mogelijk.

Click op het jaargetal voor het verslag van de betreffende jaargangen.

  Eindstanden Havenstadtoernooien v.v. Harlingen  
2017 Regio Team Flevo Middenmeer Franeker A.V.C. Sexbierum
2016 Zeerobben sc Franeker WPB Futsal Sneek Exstador
2015 Zeerobben Exstador/SMS FC Harlingen Friesland Direkt
2014 Exstador Zeerobben FC Harlingen A.V.C.
2013 Harlingen Exstador Zeerobben Robur
2012 Zeerobben Exstador Harlingen Robur
2011 Harlingen Exstador Zeerobben All Stars
2010 Harlingen Zeerobben Robur A.V.C.
2009 Exstador All Stars Zeerobben Mulier
2008 Exstador Mulier Harlingen Zeerobben
2007 Harlingen Robur Exstador All Stars
2006 Exstador Robur    
2005 Mulier Robur Exstador  
2004 A.V.C. Exstador    
2003 Robur Exstador    
2002 Exstador Robur Harlingen Zeerobben
2001 Exstador Harlingen Zeerobben Mulier
2000 All.Stars Wall./de Vries      
1999 Harlingen Zeerobben Exstador All.Stars Wall./ de Vries
1998 Exstador A.V.C. Harlingen Zeerobben
1997 Exstador R.& R. Boys Harlingen Franeker
1996 Franeker Exstador A.V.C. C.A.B.
1995 Exstador Robur C.A.B. Harlingen
1994 C.A.B.   Exstador  
1993 C.A.B. Franeker Harlingen A.V.C.
1992 Exstador C.A.B. Harlingen Cambuur
1991 Exstador Robur Cambuur C.A.B.
1990 Harlingen Exstador    
1989 Exstador L.S.C. Achilles `94 All Stars
1988 Frisia      
1987 Harlingen Exstador Robur Stiens
1986 Harlingen      
1985 Harlingen      
1984 Harlingen Exstador Franeker Robur
1983 R.E.S.      
1982 Zeerobben      
1981 Harlingen      

 

  Beste Speler Havenstadtoernooi Beste Doelman
2017 Marcel Visser / Regio Team Ton Sijm / Flevo Middenmeer
2016 Abdul Bountati / Zeerobben Ronald van Riet / Exstador
2015 Marijn Helfferich / Zeerobben Sietse Visser / Exstador/SMS
2014 Freek Topfer / Exstador Ronald van Riet / Exstador
2013 Ralf van Hurck / Harlingen Hessel Zuiderhof / Harl. -Patrick Dijkstra / Rob.
2012 Marcel Visser / Zeerobben Johannes Visser / All Stars
2011 Romero Escalona / Exstador Hessel Zuiderhof / Harlingen
2010 Barry Hamstra / Harlingen Tetse Helfrich / Robur
2009 Drewes Janssen / All Stars Johannes Visser / All Stars
2008 Ralf van Hurck / Exstador Peter Helfrich / Robur
2007 Ralf van Hurck / Exstador Johan Visser / Harlingen
2006   Joost Outhuyse / Robur
2005 Niels Outhuyse / Robur  
2004 Paul Raffenouw  
2003 Rene Metz / Robur  
2002 Ralf van Hurck / Exstador Jelle Helfrich / Robur
2001 Barry Hamstra / Exstador  
2000 Michel v.d. Ploeg / Exstador  
1999 Niels Outhuyse / Exstador  
1998 Johan Janssen / Exstador Gerrit v.d. Ploeg / Harlingen
1997 Drewes Janssen / Exstador Johannes Visser /  R&R Boys
1996 Johan Janssen / Exstador  
1995 Klaas Bouma / Exstador Jelle Helfrich / Robur
1991 Jelle Helfrich / Robur nog n.v.t.
1987 Frans Postmus / Exstador nog n.v.t.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Archief onderlinge competitie