Afgelopen vrijdag drie wedstrijden. De Tobbedanser mocht de spits afbijten tegen MoV en het was Daan  de Schiffart die al vrij snel voor de openingstreffer zou zorgen, 0-1 maar lang kon men daar niet van genieten want Riemer Toering tekende al vrij snel weer voor de 1-1 voor de wissel was het nogmaals tweemaal de tobbedanser die door doelpunten van Jilderts en Oswald de voorsprong wisten te pakken, 3-1 en dat was ook de ruststand. Hierna was het MoV dat wederom de aansluiting wist te vinden door Roan Grijpma, 3-2. Hessel Oswald tekende hierna weer voor een klein gaatje, 4-2. Daan de Schiffart was hierna weer aan de beurt om te scoren en dat zelfs tweemaal vlak achter elkaar, 4-4 en zodoende  dus en een hattrick op zijn naam mocht bijschrijven. Met nog een kleine minuut op de klok was het nogmaals Hessel Oswald de ook een hattrick op zijn naam kon laten bijschrijven, dit middels een strafschop en de eindstand was bereikt, 5-4.

Hierna was het de beurt aan RCM  tegen O/H ook twee teams die redelijk aan elkaar gewaagd waren. Toch maar weinig doelpunten vielen er te bewonderen in de eerste speelhelft. Sander Zeilmaker en Mark Alberda tekenden voor een 1-1 wisselstand. Ook in de tweede speelhelft werd de man achter het scorebord slechts twee maal aan het werk gezet en dat nu alleen voor RCM, Jasper de Jong en Yasin Faggouss waren hiervoor verantwoordelijk en de wedstrijd was beslist, 3-1.

Wedstrijd nummer drie ging tussen SvoAtvof en PoPaLo.  Het was al vrij snel PPL wat door Norbi Helek door een mooie aktie op voorsprong wist te komen, 0-1. Coach Keimpema glunderde dan ook al vrij snel van oor tot oor, zou het de avond worden van de PPL

L. Het antwoord werd  tot nog wel vrij snel  gepresenteerd door Jarno Attema, 1-1 en zo ook Martijn Homminga met twee maal raak dit nog voor de wissel en Keimpema en Pollema zagen de bui al aankomen. Na de rust werd het steeds duidelijker SvoAtvof  begon er zo langzamerhand een slachtpartij van te maken. Martijn Homminga tekende voor de hattrick + 1 op deze avond en zo ook Wiepke Zondervan die zijn eerste wist te maken in de zaal als speler voor SvoAtvof. Uiteindelijk werd het 10-1 voor de scheepvaart ondernemingen, dit getekend door zes verschillen de spelers.

Uitslagen, programma en standen van vrijdag 8 november

Fotoalbum 08-11-2024

Comments are closed.

Archief onderlinge competitie
Buienradar Harlingen

Eindstand sinds 1971
proef